2020/02/17
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ بهمن
آرشیو
 • لامیران ماهانه چقدر تیغ می فروشد؟

  لامیران ماهانه چقدر تیغ می فروشد؟

  شرکت لامیران با نماد بورسی "فلامی" در دی ماه امسال 9 میلیون و 259 هزار تیغ صورت تراشی و تیغ یکبار مصرف تولید کرد که 5 میلیون و 992 هزار تای آن را در مجموع به قیمت 1.9 میلیارد تومان به فروش رساند. درآمد دی ماه این شرکت نسبت به آذر افت 64 درصدی را نشان می دهد.
 • سهامداران لامیران بخوانند

  سهامداران لامیران بخوانند

  برنامه زمانبندی پرداخت سود سهامداران شرکت لامیران با نماد بورسی "فلامی" مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به 31 شهریور 1398 اعلام شد.
 • فروش 10 ماهه داروپخش اعلام شد

  فروش 10 ماهه داروپخش اعلام شد

  شرکت کارخانجات داروپخش با نماد بورسی "دارو" در 10 ماهه امسال 650.6 میلیارد تومان درآمد داشت که در مقایسه با فروش 9 ماهه این شرکت رشد 12 درصدی را نشان می دهد.
 • درآمد 10 ماهه ایران خودرو اعلام شد

  درآمد 10 ماهه ایران خودرو اعلام شد

  شرکت ایران خودرو (زیرمجموعه گروه ایران خودرو) با نماد بورسی "خودرو" در دی ماه امسال 51923 دستگاه خودرو تولید و 48132 دستگاه از محصولات تولیدی خود را در مجموع به قیمت 2903.7 میلیارد تومان فروخت.
 • افت 30 درصدی سودآوری بیمه ما

  افت 30 درصدی سودآوری بیمه ما

  شرکت بیمه ما با نماد بورسی "ما (بیمه ما)" در دی ماه امسال 71.6 میلیارد تومان حق بیمه صادر و 40.8 میلیارد تومان خسارت پرداخت کرد. با این حساب این شرکت بیمه در نخستین ماه زمستان 30.8 میلیارد تومان از این بابت سوددهی داشته است که در مقایسه با آذرماه حاکی از افت 30 درصدی است.
 • "چین چین" ماهانه چقدر درآمد دارد؟

  شرکت مجتمع کشت و صنعت چین چین با نماد بورسی "غچین" در دی ماه امسال 1365 تن انواع کنسرو غیر گوشتی و رب و همچنین مربا تولید کرد که 1049 تن آن را در مجموع به قیمت 10.8 میلیارد تومان به فروش رساند. درآمد دی ماه این شرکت نسبت به آذر افت محسوس 57 درصدی را نشان می دهد که افزایش قیمت گوجه فرنگی می تواند از جمله دلایل این افت درآمدی باشد.
 • افت 5درصدی درآمد

  افت 5درصدی درآمد "بورس کالا"

  شرکت بورس کالای ایران با نماد بورسی " کالا (بورس کالای ایران)" در دی ماه امسال نزدیک به 13 میلیارد تومان درآمد داشت که نزدیک به 12.7 میلیارد آن مربوط به کارمزد معاملات بود. این شرکت در نخستین ماه زمستان 123 میلیون تومان از بابت حق پذیرش کالا و انبارها، 72 میلیون تومان از بابت حق عضویت کارگزاران و 50 میلیون تومان از بابت حق درج کالای عرضه شده درآمد داشت.
 • رشد 30درصدی سود بانک خاورمیانه

  رشد 30درصدی سود بانک خاورمیانه

  بانک خاورمیانه با نماد بورسی "وخاور" در دی ماه امسال 187.6 میلیارد تومان از بابت تسهیلات اعطایی کسب درآمد و 96.4 میلیارد تومان بابت سپرده‌های سرمایه گذاری سود پرداخت کرد که با این حساب می توان گفت در اولین ماه زمستان 91.2 میلیارد تومان از این محل سودآوری داشته است.
 • قابل توجه سهامداران لقمان

  قابل توجه سهامداران لقمان

  برنامه زمانبندی پرداخت سود سهامداران شرکت سرمایه گذاری لقمان مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به 30 آذر 1398 اعلام شد.
 • زمان پرداخت سود سهامداران کویرتایر اعلام شد

  زمان پرداخت سود سهامداران کویرتایر اعلام شد

  برنامه زمانبندی پرداخت سود سهامداران شرکت کویرتایر با نماد بورسی "پکویر" مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به 30 آذر 1398 اعلام شد.
 • قابل توجه سهامداران پتروشیمی خراسان

  قابل توجه سهامداران پتروشیمی خراسان

  برنامه زمانبندی پرداخت سود سهامداران شرکت پتروشیمی خراسان مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به 29 اسفند 1397 اعلام شد.
 • زمان پرداخت سود سهامداران پردیس

  زمان پرداخت سود سهامداران پردیس

  برنامه زمانبندی پرداخت سود سهامداران شرکت سرمایه گذاری پردیس (سهامی عام) مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به 30 آذر 1398 اعلام شد.
 • سهامداران فروشگاههای رفاه بخوانند

  سهامداران فروشگاههای رفاه بخوانند

  برنامه زمانبندی پرداخت سود سهامداران شرکت فروشگاههای زنجیره ای رفاه (سهامی عام) مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به 30 مهر 1398 اعلام شد.
 • درآمد 492 میلیاردی آپ در 10 ماهه امسال

  درآمد 492 میلیاردی آپ در 10 ماهه امسال

  درآمد 10 ماهه شرکت آسان پرداخت پرشین با نماد بورسی "آپ" 492.3 میلیارد تومان اعلام شد که نسبت به ماه آذر رشد نامحسوس 1.4 درصدی داشته است.
 • قیمت واقعی محصولات ایران خودرو

  قیمت واقعی محصولات ایران خودرو

  قیمت خودرو در ایران از حدود دو سال پیش با توجه به افزایش نرخ ارز روند شتابنده ای به خود گرفته است. اما قیمت تمام شده خودرو که همواره در مورد آن حرف و حدیث های زیادی مطرح بوده موضوع این نوشتار است.
 • ویتانا در دی ماه امسال چقدر فروش کرد؟

  ویتانا در دی ماه امسال چقدر فروش کرد؟

  فروش شرکت ویتانا با نماد بورسی "غویتا" در دی ماه امسال به 32 میلیارد تومان رسید که نسبت به آذرماه افت 32 درصدی را نشان می دهد.
 • بانک صادرات همچنان روی نوار زیاندهی!

  بانک صادرات همچنان روی نوار زیاندهی!

  بانک صادرات ایران با نماد بورسی "وبصادر" در دی ماه امسال 1225.7 میلیارد تومان از بابت تسهیلات اعطایی کسب درآمد و همچنین 1489.2 میلیارد تومان بابت سپرده‌های سرمایه گذاری سود پرداخت کرد که با این حساب می توان گفت در اولین ماه زمستان 263.5 میلیارد تومان از این محل زیاندهی داشته است.
 • وضعیت تراز مالی بیمه دی بدتر شد

  وضعیت تراز مالی بیمه دی بدتر شد

  شرکت بیمه دی با نماد بورسی " ودی ( ذودی) " در دی ماه امسال 37.1 میلیارد تومان حق بیمه صادر و 169.1 میلیارد تومان خسارت پرداخت کرد. با این حساب این شرکت بیمه در نخستین ماه زمستان 132 میلیارد تومان از این بابت زیاندهی داشته که در مقایسه با ماه آذر 30 میلیارد تومان بیشتر شده است.
 • ضرردهی بانک کارآفرین وارد سومین ماه شد

  ضرردهی بانک کارآفرین وارد سومین ماه شد

  تراز بانک کارآفرین که تا مهرماه از محل تسهیلات و سودهای پرداختی مثبت بود، در نخستین ماه زمستان هم همچنان روی روند معکوس قرار دارد.
 • زمان پرداخت سود سهامداران بیمه تعاون اعلام شد

  زمان پرداخت سود سهامداران بیمه تعاون اعلام شد

  برنامه زمانبندی پرداخت سود سهامداران شرکت بیمه تعاون مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به 29 اسفند 1397 اعلام شد.