2021/01/17
۱۳۹۹ يکشنبه ۲۸ دي
سهامداران غیرمستقیم سهام عدالت در سامانه سجام ثبت‌نام کنند
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان یزد:

سهامداران غیرمستقیم سهام عدالت در سامانه سجام ثبت‌نام کنند

از دارندگان سهام عدالت که روش غیرمستقیم را برای سهام خود انتخاب کردند، ظرف ۲۰ روز آینده به سامانه سجام مراجعه و اقدام به ثبت نام کنند.

تنخواهبه گزارش مهر، علی نمازی، اظهار داشت: در استان یزد ۴۵۳ هزار نفر دارنده سهام غیرمستقیم هستند که از این تعداد نزدیک ۵۴ هزار نفر تاکنون وارد سامانه سجام شده اند.


وی با اشاره به شکل‌گیری شرکت سرمایه گذاری در استان یزد و ضرورت تشکیل مجمع این شرکت، افزود: باید بیش از ۵۰ درصد از دارندگان سهام غیرمستقیم به سامانه سجام مراجعه کنند تا بتوانیم مجمع این شرکت سرمایه گذاری را برگزار کنیم.


نمازی تاکید کرد: سهامداران سهام عدالت برای برخورداری از منافع آزادسازی سهام عدالت باید به سرعت در سامانه سجام ثبت نام کنند و اگر به موقع ثبت نام نکنند، مقصد سود سهام آنها مشخص نخواهد بود و سودی به آنها تعلق نخواهد گرفت.


مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان یزد اظهار داشت: ثبت نام در سامانه سجام کاملا غیرحضوری است و دارندگان سهام غیرمستقیم می توانند به صورت اینترنتی اقدام به ثبت نام و دریافت کد بورسی کنند.


وی، مهلت مراجعه به سامانه سجام و دریافت کد بورسی را ۲۰ روز اعلام کرد و افزود: سهامداران سهام عدالت در هر نقطه از کشور و استان باشند می توانند پاسخ سئوالات خود در این زمینه را از طریق سامانه ۱۵۶۹ به صورت شبانه روزی دریافت کنند.

انتهای پیام
 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.