2021/01/28
۱۳۹۹ پنج شنبه ۹ بهمن
سود 50 تومانی لامیران به هر سهم

سود 50 تومانی لامیران به هر سهم

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت لامیران با نماد بورسی "فلامی" روز یکشنبه 21 دی در تهران برگزار و درمورد پاداش هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 31 شهریور 1399، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی و سایر موارد تصمیم گیری شد.

تنخواه - این مجمع با حضور سهامداران عمده از جمله شرکت سرمایه گذاری صنایع ایران برگزار شد و صورت‌های مالی شرکت برای سال منتهی به 31 شهریور 1399 و گزارش فعالیت هیئت مدیره مورد بررسی و تصویب مجمع قرار گرفت.


تقسیم سود


در این مجمع، 19 میلیارد و 289 میلیون و 600 هزار تومان سود قابل تخصیص به سهامداران شناسایی و سود نقدی هر سهم 50  تومان تعیین شد.


حق حضور اعضا و پاداش هیات مدیره


مجمع مصوب کرد که اعضای غیرموظف هیات مدیره امسال بابت برگزاری حداقل یک جلسه در ماه 1.2 میلیون تومان دریافت کنند. این رقم در سال گذشته یک میلیون تومان بود.


مجمع برای امسال پاداش 48 میلیون تومانی به صورت ناخالص برای هیات مدیره در نظر گرفت. این رقم در سال گذشته 40 میلیون تومان بود.


انتهای پیام

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.