2021/01/28
۱۳۹۹ پنج شنبه ۹ بهمن
با حذف دفترچه های درمانی تأمین اجتماعی، کارت جدیدی صادر نمی شود

با حذف دفترچه های درمانی تأمین اجتماعی، کارت جدیدی صادر نمی شود

مدیرکل تامین اجتماعی استان خوزستان با هشدار به بیمه شدگان و مستمری بگیران ، گفت: سودجویان به بهانه صدور کارت هوشمند درصدد فریب آنها هستند.

تنخواه- به گزارش  روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، سید محمد مرعشی افزود: هوشیار باشید زیرا سازمان تامین اجتماعی با حذف دفترچه های درمانی هیچ کارت جدیدی صادر نمی کند و از کد ملی هر فرد برای احراز هویت استفاده خواهد شد .

مدیر کل تامین اجتماعی استان خوزستان ضمن تاکید بر هوشیاری مردم افزود: متاسفانه عده ای سودجو و کلاهبردار با سوء استفاده از برخی مستمری بگیران از طریق تماس تلفنی ، ارسال پیامک یا توزیع بروشور تحت عنوان ” صدور کارت سلامت جایگزین دفترچه ها ” درصدد کلاهبرداری و فریب مستمری بگیران و بیمه شدگان هستند ،از مردم عزیز درخواست می شود در صورت مواجهه با تماس تلفنی و یا دریافت پیامک  در این خصوص ، موضوع را به پلیس و مراجع قضایی اطلاع دهند و برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشورت با مرکز ارتباطات مردمی سازمان تأمین اجتماعی با شماره تلفن ۱۴۲۰  تماس بگیرند و یا با مراجعه به صفحه اینستاگرام اداره کل استان خوزستان به نشانی khozestan.tamin@  سوالات خود را مطرح نموده و از آخرین خدمات سازمان تامین اجتماعی مطلع شوند .

انتهای پیام

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.