2021/04/12
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۳ فروردين
حمایت قوه قضائیه برای ساماندهی بازار بورس
رئیس سازمان اسناد و املاک کشور :

حمایت قوه قضائیه برای ساماندهی بازار بورس

ساماندهی بازار بورس بر عهده دولت است و قوه قضائیه در کنار دولت فعالیت‌های حمایتی خود را در حوزه سرمایه و بورس انجام می‌دهد.

تنخواه- ذبیح‌الله خدائیان رئیس سازمان اسناد و املاک کشور در حاشیه مراسم رونمایی از علامت جمعی احسان که صبح امروز برگزار شد، با اشاره به اینکه بازار سرمایه زیرساخت بسیار مهمی برای تأمین منابع تولیدی کشور محسوب می‌شود گفت: مدتی قبل سازمان ثبت اسناد و املاک کشور تفاهمنامه‌ای را با سازمان بورس در جهت حمایت از بازار سرمایه امضا کرد.


وی با تاکید بر اینکه حمایت از بازار سرمایه مربوط به دستگاه قضائی است گفت: طبیعتاً مسئولان بورس باید تدابیر لازم را برای افرادی که در این حوزه فعالیت می‌کنند اتخاذ و اطلاع‌رسانی لازم را انجام دهند.


رئیس سازمان اسناد و املاک کشور در مورد التهاب بازار بورس گفت: مسئولان بورس و سرمایه باید به وظایف خود عمل کنند و افراد با اطلاع کامل وارد این بازار شوند. برخی از مواقع افراد روی احساسات وارد بازار بورس می‌شوند و یکباره شاخص بورس بالا می‌رود یا اینکه شاخص بورس نزول پیدا می‌کند.


خدائیان گفت: ساماندهی بورس وظیفه اصلی دولت و متولیان بازار سرمایه محسوب می‌شود و ما در کنار آنها هستیم و این حضور جنبه حمایتی دارد و تاکنون از هیچ حمایتی نیز دریغ نکردیم امیدواریم هر چه زودتر این وضعیت بهبود یابد.

انتهای پیام

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.