2021/03/03
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۳ اسفند
سیمان هرمزگان سود داد+ نتیجه مجمع

سیمان هرمزگان سود داد+ نتیجه مجمع

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت سیمان هرمزگان با نماد بورسی " سهرمز " روز یکشنبه 26 بهمن در تهران برگزار و درمورد پاداش هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 30 آبان 1399، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی و سایر موارد تصمیم گیری شد.

تنخواه - این مجمع با حضور سهامداران عمده از جمله شرکت مدیریت سرمایه گذاری امید برگزار شد و صورت‌های مالی شرکت برای سال منتهی به 30 آبان 1399 و گزارش فعالیت هیئت مدیره مورد بررسی و تصویب مجمع قرار گرفت.


تقسیم سود


در این مجمع، 217 میلیارد و 231  میلیون و 400 هزار تومان سود قابل تخصیص به سهامداران شناسایی شد و سود نقدی هر سهم 110 تومان تعیین شد.


ترکیب هیات مدیره


بر اساس تصمیمات مجمع، اعضای حقوقی جدید هیئت مدیره به ‌شرح زیر به مدت دو سال انتخاب شدند:
 

  1. گروه مدیریت سرمایه گذاری امید
  2. شرکت سرمایه گذاری سپه
  3. شرکت چاپ و نشر سپه
  4. شرکت سرمایه گذاری توسعه گوهران امید
  5. شرکت بازرگانی و تولیدی مرجانکار
  6. در حال حاضر مهدی باشتی از شرکت سرمایه گذاری توسعه گوهران امید مدیرعاملی این شرکت را برعهده دارد.

حق حضور اعضا و پاداش هیات مدیره
 

مجمع مصوب کرد که اعضای غیرموظف هیات مدیره امسال بابت برگزاری حداقل یک جلسه در ماه 2 میلیون تومان دریافت کنند. این رقم در سال گذشته 1.5 میلیون تومان بود.
 

مجمع برای امسال پاداش 420 میلیون تومانی به صورت ناخالص برای هیات مدیره در نظر گرفت. این رقم در سال گذشته 350 میلیون تومان بود.


انتهای پیام

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.