2021/08/01
۱۴۰۰ يکشنبه ۱۰ مرداد
هر سهم

هر سهم "رکیش" 27 تومان سود گرفت

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت کارت اعتباری ایران کیش با نماد بورسی "رکیش" روز پنجشنبه 13 خرداد در تهران برگزار و درمورد پاداش هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 30 اسفند 1399، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی و سایر موارد تصمیم گیری شد.

تنخواه- این مجمع با حضور سهامداران عمده از جمله شرکت سرمایه گذاری ایرانیان، بانک تجارت و بانک سپه برگزار شد و صورت‌های مالی شرکت و گزارش فعالیت هیئت مدیره مورد بررسی و تصویب مجمع قرار گرفت.
تقسیم سود
در این مجمع، 310 میلیارد و 638 میلیون و 900 هزار تومان سود قابل تخصیص به سهامداران شناسایی و سود نقدی برای هر سهم 27 تومان درنظر گرفته شد.
زمینه فعالیت
زمینه فعالیت شرکت کارت اعتباری ایران کیش عبارت است از ایجاد و اداره شبکه های گسترده رایانه ای ارائه خدمات پرداخت و ارائه خدمات مربوط با استفاده از انواع سیستمها و مکانیزمهای مرتبط از جمله خرید و فروش اجاره و پشتیبانی دستگاههای خودپرداز و پایانه فروش و ارائه خدمات پول گذاری و پول رسانی به بانکها و موسسات مالی و اعتباری.
ترکیب هیات مدیره
ترکیب فعلی هیات مدیره شرکت کارت اعتباری ایران کیش به شرح زیر است:
1-    پیمان منعم طبری به عنوان مدیرعامل
2-    بهزاد درگاهی از شرکت تدبیرگران فن آوری اطلاعات تجارت ایرانیان به عنوان رییس هیات مدیره (عضو غیرموظف)
3-    مجتبی مالی از بانک تجارت به عنوان نایب رئیس هیئت مدیره (عضو غیرموظف)
4-    علی کشوری شاد از شرکت سرمایه گذاری ایرانیان (عضو غیرموظف)
5-    سیدعباس نوربخش از شرکت سرمایه گذاری خوارزمی (عضو غیرموظف)
6-    خدامراد بزرگ چمی از بانک سپه (عضو غیرموظف)
لازم به توضیح است که مدیرعامل این شرکت عضو هیات مدیره آن نیست.
حق حضور اعضا و پاداش هیات مدیره
مجمع مصوب کرد که اعضای غیرموظف هیات مدیره امسال نیز همانند سال گذشته بابت برگزاری حداقل یک جلسه در ماه 2 میلیون تومان دریافت کنند.
مجمع برای امسال پاداش 750 میلیون تومانی به صورت ناخالص برای هیات مدیره درنظر گرفت. این رقم در سال گذشته 600 میلیون تومان بود.
انتهای پیام

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.