2021/09/17
۱۴۰۰ جمعه ۲۶ شهريور
قیمت ارز‌های دیجیتالی در ۲۹ تیر

قیمت ارز‌های دیجیتالی در ۲۹ تیر

بیت کوین در ادامه روند نزولی وارد کانال ۲۹ هزار دلار شد/ ثبت بیشترین افت برای دوج‌ کوین

تنخواه- به دنبال ناتوانی بیت کوین در ثبت یک صعود پرقدرت، برخی از فعالان مالی انتظار آغاز دور جدید ریزش بیت کوین را دارند.
فشار بالای فروش در بازار ارز‌های دیجیتالی کماکان مانع از هرگونه جهش قیمتی شده و رصد حجم بیت کوین‌ها و سایر رمزارز‌های ورودی به صرافی‌ها موید این است که فروشندگان کماکان قصد عقب نشینی ندارند.


مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتالی در حال حاضر یک هزار و ۲۸۰ میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۱ درصد کمتر شده است.

 
در حال حاضر ۴۹ درصد کل بازار ارز‌های دیجیتالی در اختیار بیت کوین و ۱۷ درصد در اختیار اتریوم است.  
 

گفتنی است، بیت کوین ۱۲ سال پیش توسط گروه گمنامی از معامله‌گران بر بستر بلاک‌چین ایجاد شد و از سال ۲۰۰۹ معاملات اولیه آن شکل گرفت.
بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۵۶.۸۳ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۴.۹۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۰۳.۱۲ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۶.۳۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


تتر
تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۱.۹۸ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۵.۰۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.
 

ارز دیجیتال قیمت(دلار) قیمت(تومان)
بیت کوین 29,680 ۷۴۴,۶۶۲,۰۲۰
اتریوم 1,739 ۴۳,۶۴۸,۸۳۵
تتر 1 ۲۵,۱۰۰
بایننس کوین 263 ۶,۶۰۲,۴۴۷
کاردانو 1.05 ۲۶,۴۶۹
 ای یو اس دی کوین 1 ۲۵,۰۷۸
ریپل 0.52 ۱۳,۲۴۵
دوج کوین 0.16 ۴,۱۱۶

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.