2021/12/03
۱۴۰۰ جمعه ۱۲ آذر
قابل توجه سهامداران والبر

قابل توجه سهامداران والبر

برنامه زمانبندی پرداخت سود سهامداران شرکت گروه دارویی البرز (گروه سرمایه گذاری البرز) با نماد بورسی "والبر" مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به 30 اسفند 1399 اعلام شد.

تنخواه - بر این اساس کسانی که در زمان برگزاری مجمع عادی عمومی سالانه این شرکت (24 خرداد 1400) سهامدار آن بوده اند، می توانند طبق برنامه جدید زمانبندی، سود سهام خود (85 تومان به ازای هر سهم) را دریافت کنند:
سود سهامداران حقیقی دارنده یک تا 20 هزار سهم از 6 تا 30 آذر، سود دارندگان 20 هزار تا 30 هزار سهم از 2 تا 15 دی، سود دارندگان 30 هزار تا 40 هزار سهم از 16 تا 30 دی و سود دارندگان بیش از 40 هزار سهم از اول بهمن امسال از طریق مراجعه به شعب بانک پارسیان قابل دریافت است.
سود صندوقهای سرمایه گذاری نیز در صورت ارائه شماره حساب بانکی طبق جدول زمان بندی فوق به حسابشان واریز می شود.
همچنین سود سهامداران حقوقی در صورت ارائه شماره حساب بانکی به امور سهام این شرکت به حسابشان واریز خواهد شد.
زمینه فعالیت
فعالیت اصلی شرکت گروه دارویی البرز طبق اساسنامه آن عبارتست از سرمایه گذاری در سهام؛ تهیه، تولید، واردات، صادرات، توزیع انواع مواد اولیه و انواع محصولات دارویی؛ تاسیس هر نوع کارخانه، موسسه یا شرکت جهت واردات، ساخت، توزیع و فروش هر گونه مواد اولیه و محصولات دارویی؛ انواع فعالیت های بازرگانی داخلی و خارجی.
سهامداران می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای 8-88480136 در تهران تماس بگیرند.
انتهای پیام
 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.