2022/01/25
۱۴۰۰ سه شنبه ۵ بهمن
12 اسفند؛ آخرین مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام زملارد

12 اسفند؛ آخرین مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام زملارد

با توجه به افزایش سرمایه شرکت کشاورزی و دامپروری ملارد شیر، مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام این شرکت با نماد بورسی " زملارد (ملارد شیر)" اعلام شد.

تنخواه - بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ 4 دی 1400 شرکت ملارد شیر، سرمایه این شرکت با افزایش 50 میلیارد تومانی از محل مطالبات و آورده نقدی، از 30 میلیارد به‌ 80 میلیارد تومان افزایش یافت. بر همین اساس مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام این شرکت از 13 دی تا 12 اسفند امسال تعیین شده است.
سهامداران برای خرید حق تقدم سهام "زملارد" می توانند وجوه خود را به شماره حساب 240001000 بانک رفاه کارگران شعبه شهران واریز کنند.
زمینه فعالیت شرکت ملارد شیر عبارت است از کشاورزی و دامداری، دامپروری و زراعی و صنایع غدایی. بطور کلی این شرکت می‌تواند در تمام عملیات و معاملات مالی تجاری و صنعتی که به طور مستقیم و غیر مستقیم به انحاء مختلف با هر یک از موضوعات مشروحه فوق مربوط باشد، مبادرت کند.
انتهای پیام

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.