2022/05/17
۱۴۰۱ سه شنبه ۲۷ ارديبهشت
نماد یک گواهی سپرده سکه در بورس گشایش می‌یابد

نماد یک گواهی سپرده سکه در بورس گشایش می‌یابد

بورس کالای ایران از انقضای اعتبار نماد معاملاتی گواهی سپرده سکه طلای خزانه بانک ملت و گشایش نماد معاملاتی جدید خزانه این بانک خبر داد.

تنخواه- مدیریت توسعه بازار فیزیکی بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای از انقضای اعتبار نماد معاملاتی گواهی سپرده سکه طلای خزانه بانک ملت و گشایش نماد معاملاتی جدید خزانه این بانک خبر داد.


براساس این اطلاعیه، سررسید نماد معاملاتی گواهی سپرده سکه طلای خزانه بانک ملت با نماد "سکه0011پ02" روز شنبه 30 بهمن ماه سال جاری بوده و پس از آن گواهی مزبور قابلیت معامله در بورس را ندارد.


همچنین در این اطلاعیه آمده است: معاملات گواهی سپرده کالایی سکه طلای خزانه بانک ملت در نماد جدید "سکه0211پ02" از روز شنبه 16 بهمن آغاز
خواهد شد.


در اطلاعیه مذکور اشاره شده که خزانه بانک ملت تا پایان ماه جاری، پذیرش جدید سکه در نماد قبلی نخواهد داشت و سکه های تحویلی صرفا در نماد جدید سپرده می شوند.


همچنین سپرده گذارانی که در نماد "سکه0011پ02" مالک گواهی سپرده سکه طلا بوده و مایل به انتقال دارایی به نماد جدید "سکه0211پ02" هستند، باید جهت طی مراحل انتقال با شرکت کارگزار ناظر خود تماس گرفته و در خصوص نحوه انتقال، اطلاعات کسب کنند. فرآیند نحوه انتقال دارایی به کلیه شرکت های کارگزاری دارای مجوز معاملات گواهی سپرده کالایی ابلاغ شده است.


علاوه بر این، مشتریانی که مایل به انتقال دارایی به نماد جدید نیستند می توانند جهت فرآیند تحویل به انبار مراجعه و دارایی خود را تحویل بگیرند.


انتهای پیام

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.