2022/08/20
۱۴۰۱ شنبه ۲۹ مرداد
۳ نماد فرابورسی بازارگردان‌دار می‌شوند

۳ نماد فرابورسی بازارگردان‌دار می‌شوند

عملیات بازارگردانی نمادهای معاملاتی «قجام۱»، «کیمیا۱» و «رنیک۱» به روش مبتنی بر حراج از روز شنبه ۱۱ تیر ماه به مدت ۱۲ ماه آغاز می‌شود.

تنخواه- مدیر نظارت بازار شرکت فرابورس با انتشار اطلاعیه‌ای از بازارگردانی بر نماد معاملاتی شرکت فرآورده‌های غذایی و قند تربت جام به مدت ۱۲ ماه از تاریخ ۱۱ تیر ۱۴۰۱ در تابلوی نارنجی بازار پایه فرابورس ایران خبر داد.


براساس این اطلاعیه، دامنه مظنه یک درصد کمتر از دامنه مجاز نوسان قیمت در تابلو مربوطه بازار پایه فرابورس ایران و بازارگردان این نماد، صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی پاداش پشتیبان پارس اعلام شده است.

حداقل حجم معاملات روزانه ۴۵۰ هزار سهم و حداقل حجم سفارش انباشته نیز ۲۲ هزار و ۵۰۰ سهم اعلام شده است.

 

همچنین از شنبه هفته آینده به مدت ۱۲ ماه عملیات بازارگردانی بر نماد معاملاتی شرکت معدنی کیمیای زنجان گستران در در بازار اول فرابورس ایران انجام می‌شود.


براساس این اطلاعیه، دامنه مظنه ۴ درصد و بازارگردان این نماد، صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی اکسیر سودا اعلام شده است.


حداقل حجم معاملات روزانه یک میلیون سهم و حداقل حجم سفارش انباشته نیز ۵۰ هزار سهم اعلام شده است.

 

بازارگردانی بر نماد معاملاتی «رنیک۱»


براساس این گزارش، از تاریخ یادشده به مدت ۱۲ ماه عملیات بازارگردانی بر نماد معاملاتی شرکت جنران مکانیک در در بازار دوم فرابورس ایران انجام می‌شود.


براساس این اطلاعیه، دامنه مظنه ۳ درصد و بازارگردان این نماد، صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی سینا بهگزین اعلام شده است.


حداقل حجم معاملات روزانه ۷۰۰ هزار سهم و حداقل حجم سفارش انباشته نیز ۳۵ هزار سهم اعلام شده است.

انتهای پیام

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.