2020/04/05
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۷ فروردين
لامیران ماهانه چقدر تیغ می فروشد؟

لامیران ماهانه چقدر تیغ می فروشد؟

شرکت لامیران با نماد بورسی "فلامی" در دی ماه امسال 9 میلیون و 259 هزار تیغ صورت تراشی و تیغ یکبار مصرف تولید کرد که 5 میلیون و 992 هزار تای آن را در مجموع به قیمت 1.9 میلیارد تومان به فروش رساند. درآمد دی ماه این شرکت نسبت به آذر افت 64 درصدی را نشان می دهد.

تنخواه- بخش عمده درآمد این شرکت در دی ماه از بابت فروش تیغ صورت تراشی بوده است.

درآمد 10 ماهه

شرکت لامیران در 10 ماهه امسال 45 میلیون و 68 هزار عدد تیغ صورت تراشی و یکبار مصرف تولید کرد که از بابت فروش آن 12.6 میلیارد تومان درآمد داشت. بخش عمده فروش این شرکت در این مدت نیز مربوط به تولیدات تیغ صورت تراشی بوده است.

درآمد آذرماه

 این شرکت در سومین ماه پاییز 10 میلیون و 636 هزار عدد تیغ صورت تراشی و تیغ یکبار مصرف تولید کرد که 16 میلیون و 828 هزار تیغ در مجموع به قیمت 5.3 میلیارد تومان به فروش رساند. درآمد آذرماه این شرکت نسبت به آبان رشد 96 درصدی داشته است.

درآمد 9 ماهه

این شرکت در 9 ماهه امسال نیز 35 میلیون و 809 عدد انواع تیغ تولید کرد که از بابت فروش آن 10.7 میلیارد تومان درآمد داشت.

درآمد آبان ماه

شرکت لامیران در دومین ماه پاییز 12 میلیون و 436 هزار تیغ تولید کرد که 7 میلیون و 933 هزار تیغ در مجموع به قیمت 2.7 میلیارد تومان به فروش رساند.

درآمد 8 ماهه

شرکت لامیران در هشت ماهه امسال 25 میلیون و 173 هزار تیغ تولید کرد که از بابت فروش آن 5.4 میلیارد تومان درآمد داشت. بخش عمده فروش این شرکت در این مدت نیز مربوط به تولید تیغ های صورت تراشی بوده است.

سرمایه ثبت شده این شرکت 6 میلیارد تومان است.

تاریخچه فعالیت

شرکت لامیران در سال ١٣٤٩ با نام شرکت ناست ایران (سهامی خاص) با سرمایه‌ای به میزان 150 هزار تومان تاسیس و ثبت شد. نام و نوع شرکت در سال ۱۳۵۵ و مرداد ۱۳۶۱ به ترتیب به شرکت تولیدی لامیران (سهامی عام) و شرکت تولیدی تیغ ایران(سهامی عام) و نهایتاً در سال ۱۳۷۱ به نام لامیران (شرکت سهامی عام) تغییر یافت.

شرکت سرمایه گذاری صنایع ایران (15.2 درصد)، شرکت تولیدی پلی اوره تان ایرن (6 درصد) و حسن رسولیان (5.8 درصد) از جمله سهامداران این شرکت محسوب می شوند.

انتهای پیام

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.