2020/04/05
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۷ فروردين
رشد 11 درصدی فروش مهرام

رشد 11 درصدی فروش مهرام

گروه تولیدی مهرام با نماد بورسی "غمهرا" در بهمن امسال 5609 تن انواع سس، سرکه، رب و محصولات بازرگانی تولید کرد که 5331 تن آن را در مجموع به قیمت 48.1 میلیارد تومان به فروش رساند.

تنخواه- بخش عمده درآمد این شرکت در ماه بهمن از بابت فروش سس (39 میلیارد تومان) بوده است. کمترین میزان تولید و فروش نیز مربوط به سرکه (نزدیک به 19 میلیون تومان) بوده که تولید آن در ماه بهمن ازسرگیری شده است.

درآمد بهمن ماه این شرکت نسبت به دی ماه رشد 11.3 درصدی را نشان می دهد.

درآمد 11 ماهه

شرکت مهرام در 11 ماهه امسال 30 هزار و 108 تن تولید داشت که از بابت فروش آن 372.8 میلیارد تومان درآمد کسب کرد. بخش عمده فروش این شرکت در این مدت نیز مربوط به تولید سس بوده است.

سرمایه ثبت شده این شرکت بیش از 9.3 میلیارد تومان است.

تاریخچه فعالیت

گروه تولیدی مهرام در سال ۱۳۴۹ تاسیس شد و به بهره‌برداری رسید. تنوع تولیدات در ابتدا به شش نوع محصول خلاصه می‌شد که در میان آن‌ها سس مایونز توانست جایگاه ارزنده‌ای را به دست آورد. مهرام به‌مرور زمان سبد کالایی خود را گسترده‌تر کرد که در گروه سس‌های سرد شامل انواع مایونز و سس‌های سالاد، گروه سس‌های گرم شامل انواع کچاپ ساده و تند، ترشیجات، چاشنی‌جات، مرباجات و کنسروهای غیرگوشتی قرار می‌گیرند.

کارخانه مهرام در شهر صنعتی البرز در استان قزوین و در زمینی به مساحت ۱۱ هزار مترمربع و زیر بنای حدود ۱۲ هزار مترمربع ساخته شده است.

هیات مدیره

شرکت تحول گران فردا (فرخ صمدیان به عنوان رییس هیات مدیره)، شرکت دنیای علم پویا (نصرت الله منزوی به عنوان مدیرعامل)، شرکت مهبان (پیروز ملک زاده)، شرکت توسعه صنعت فراگیر دنیا (غلامحسین احمدی) و شرکت سنوس (بیژن فتح الله پور) ترکیب هیات مدیره شرکت مهرام را تشکیل می دهند.

انتهای پیام

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.