2020/04/05
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۷ فروردين
مشارکت ۱.۶ میلیون نفری سهامداران در عرضه‌ ‌اولیه

مشارکت ۱.۶ میلیون نفری سهامداران در عرضه‌ ‌اولیه "شگویا"

بیش از ۱.۶ میلیون نفر در عرضه اولیه سهام شرکت پتروشیمی تندگویان به‌عنوان بیست و سومین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه شرکت کردند.

تنخواه- به گزارش تسنیم، تعداد 2 میلیارد و 60 میلیون و 359 هزار و 276سهم شرکت پتروشیمی تندگویان، در حالی دیروز(17 اسفند) به‌عنوان بیست و سومین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه، با نماد معاملاتی "شگویا" در فرابورس ایران عرضه و هر سهم این شرکت 438 تومان کشف قیمت شد، که در این عرضه نیز سهامداران با وجود مشکلات مربوط به زیرساخت‌های معاملات برخط حضوری فعال داشتند.
 

در این عرضه اولیه یک میلیون و 656 هزار و 545 ‏نفر مشارکت کردند که با تخصیص حداکثر 1388 سهم به هر یک از افراد، بیست و سومین عرضه اولیه بازار سهام در سالجاری به سرانجام رسید.
 

گفتنی است این میزان سهام در محدوده قیمتی 400 تا 438 تومان برای هر سهم و با سهمیه 3 هزار سهمی برای هر کد حقیقی و حقوقی عرضه شد و مدیر این عرضه نیز شرکت کارگزاری خبرگان سهام و متعهد خرید هم گروه توسعه مالی مهر آیندگان به میزان 50 درصد سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه بودند.

انتهای پیام

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.