2020/04/05
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۷ فروردين
سهام چه شرکت‌هایی امروز بیشترین افت قیمت را داشت

سهام چه شرکت‌هایی امروز بیشترین افت قیمت را داشت

سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین، شیمی دارویی داروپخش و پگاه آذربایجان غربی در بورس و معامله‌گران شرکت‌های صنایع فولاد آلیاژی یزد، تولید و صادرات ریشمک و شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه در فرابورس بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

تنخواه- به گزارش تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت 14هزار و 452 واحدی به کار خود پایان داد و تعداد 5میلیارد و 323میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش 4هزار و 83میلیارد تومان در 696هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.
 

بر این اساس سهامداران شرکت‌های نوش مازندران، بانک پارسیان و فرآورده‌های نسوز پارس امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین، شیمی دارویی داروپخش و پگاه آذربایجان غربی نیز بیشترین افت را در سبد سهام خود داشتند.
 

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 1930میلیون ورقه به‌ارزش 2162میلیارد تومان در 628هزار نوبت، آیفکس 149واحد افت کرد و در ارتفاع 6744واحد قرار گرفت.
 

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های مبین وان کیش، گسترش سرمایه‌گذاری ایرانیان و بیمه سامان دی افزایش قیمت را داشتند و شرکت‌‌های صنایع فولاد آلیاژی یزد، تولید و صادرات ریشمک و شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه هم بیشترین افت قیمت را شاهد بودند.
 

انتهای پیام

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.