2020/04/05
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۷ فروردين
فلات ایرانیان بابت سال 97 سود نداد

فلات ایرانیان بابت سال 97 سود نداد

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت گروه سرمایه گذاری صنایع و معادن فلات ایرانیان با نماد بورسی "فلات" روز شنبه 25 اسفند 1398 در تهران برگزار شد و در آن سود هر سهم و پاداش هیات مدیره مشخص شد.

تنخواه - این مجمع با حضور سهامداران عمده از جمله شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات، شرکت ره اختران نور و شرکت بازرگانی مهر آذین صنعت نوژان برگزار شد و صورت‌های مالی شرکت برای سال منتهی به  30 آذر 1397 و گزارش فعالیت هیئت مدیره مورد بررسی و تصویب مجمع قرار گرفت.

تقسیم سود

بر این اساس، 13 میلیارد و 67 میلیون و 600 هزار تومان سود قابل تخصیص به سهامداران شناسایی شد ولی طبق تصمیم مجمع، سود نقدی برای سهامداران درنظر گرفته نشد.

حق حضور اعضا و پاداش هیات مدیره

همچنین در این جلسه مقرر شد که اعضای غیرموظف هیات مدیره بابت برگزاری حداقل یک جلسه در ماه طبق روال سال قبل دو میلیون تومان دریافت کنند.

طبق تصمیم مجمع، مانند روال قبل هیچ پاداشی برای هیات مدیره در نظر گرفته نشد.

وعده پرداخت سود سال 1398

البته این شرکت اعلام کرد که سود مصوب منتهی به عملکرد 30 آذر 1398 برای سهامداران حقیقی تا پایان مهرماه 1399 به حسابشان واریز خواهد شد. سود سهامداران حقوقی نیز حداکثر هشت ماه پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه پرداخت خواهد شد.

انتهای پیام

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.