2020/06/01
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۲ خرداد
کاشی سعدی سود تقسیم کرد+ نتیجه مجمع

کاشی سعدی سود تقسیم کرد+ نتیجه مجمع

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت کارخانجات کاشی و سرامیک سعدی با نماد بورسی "کسعدی" روز دوشنبه 22 اردیبهشت در تهران برگزار و درمورد تعیین پاداش هیئت‌مدیره و حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 29 اسفند 1398، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی و سایر موارد تصمیم گیری شد.

تنخواه - این مجمع با حضور سهامداران عمده از جمله شرکت سرمایه گذاری صدر تامین و شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا برگزار شد و و صورت‌های مالی شرکت برای سال منتهی به 29 اسفند 1398 و گزارش فعالیت هیئت مدیره مورد بررسی و تصویب مجمع قرار گرفت.


تقسیم سود


در این مجمع، 10 میلیارد و 826 میلیون و 300 هزار تومان سود قابل تخصیص به سهامداران شناسایی و سود نقدی هر سهم 37.2 تومان تعیین شد.


حق حضور اعضا و پاداش هیات مدیره


همچنین در این جلسه مقرر شد که اعضای غیرموظف هیات مدیره بابت برگزاری حداقل دو جلسه در ماه 960 هزار تومان دریافت کنند. این رقم در سال گذشته 800 هزار تومان بود.


مجمع همانند سال گذشته برای هیات مدیره پاداشی در نظر نگرفت.

انتهای پیام

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.