2020/06/01
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۲ خرداد
پاداش 390 میلیونی برای هیات مدیره تجارت الکترونیک پارسیان

پاداش 390 میلیونی برای هیات مدیره تجارت الکترونیک پارسیان

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت تجارت الکترونیک پارسیان با نماد بورسی "رتاپ (ذرپارس)" روز پنجشنبه اول اردیبهشت در تهران برگزار و درمورد پاداش هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 29 اسفند 1398، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی و سایر موارد تصمیم گیری شد.

تنخواه - این مجمع با حضور سهامداران عمده از جمله شرکت گروه داده پردازی بانک پارسیان، بانک تجارت، شرکت سرمایه گذاری آتیه پارسیس پارس و شرکت گروه مالی بانک پارسیان برگزار شد و و صورت‌های مالی شرکت برای سال منتهی به 29 اسفند 1398 و گزارش فعالیت هیئت مدیره مورد بررسی و تصویب مجمع قرار گرفت.


تقسیم سود


در این مجمع، 244 میلیارد و 463 میلیون و 400 هزار تومان سود قابل تخصیص به سهامداران شناسایی و سود نقدی هر سهم 26 تومان تعیین شد.


حق حضور اعضا و پاداش هیات مدیره


همچنین در این جلسه مقرر شد که اعضای غیرموظف هیات مدیره بابت برگزاری حداقل دو جلسه در ماه 1.8 میلیون تومان دریافت کنند. این رقم در سال گذشته 1.5 میلیون تومان بود.


مجمع برخلاف سال گذشته که برای هیات مدیره پاداشی در نظر نگرفته بود، امسال پاداش 390 میلیون تومانی به صورت ناخالص برای آن در نظر گرفت.


 انتهای پیام

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.