2020/06/01
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۲ خرداد
عرضه ۲ صندوق واسطه‌گری در تیر و مرداد

عرضه ۲ صندوق واسطه‌گری در تیر و مرداد

در حالی که مهلت ثبت نام در صندوق دارا یکم به اتمام رسیده، معاون وزیر اقتصاد از عرضه دو صندوق دیگر در تیر و مرداد خبر داده است.

تنخواه: به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، وزارت اقتصاد و دارایی به نمایندگی از دولت جمهوری اسلامی ایران، باقی‌مانده سهام خود در بانک‌های ملت، تجارت، صادرات و بیمه‌های البرز و اتکایی امین را تحت عنوان صندوق واسطه‌گری مالی یکم به متقاضیان واگذار کرد.


این واگذاری از طریق پذیره‌نویسی واحد‌های سرمایه‌گذاری صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله (ETF) «واسطه‌گری مالی یکم» انجام شد. هدف از تشکیل این صندوق، نگهداری اوراق بهاداری است که در قالب یک سبد مشخص از سهام تعیین‌شده در امید نامه، به این صندوق منتقل می‌شود.


عباس معمارنژاد، معاون امور بانکی وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص مهلت پذیره‌نویسی صندوق واسطه‌گری مالی یکم گفت: مهلت پذیره‌نویسی واحد‌های سرمایه‌گذاری صندوق واسطه گری مالی یکم ساعت ۲۴ پنجشنبه شب به اتمام رسید و البته قرار است ۲ صندوق دیگر در تیر و مرداد ماه عرضه شود و افرادی که نتوانستند در این دوره ثبت نام کنند می‌توانند در دوره‌های بعدی اقدام کنند.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.