2020/06/01
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۲ خرداد
پگاه آذربایجان شرقی سود تقسیم کرد+ نتیجه مجمع

پگاه آذربایجان شرقی سود تقسیم کرد+ نتیجه مجمع

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی با نماد بورسی "غپاذر" روز شنبه 3 خرداد در تبریز برگزار و درمورد پاداش هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 29 اسفند 1398، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی و سایر موارد تصمیم گیری شد.

تنخواه - این مجمع با حضور سهامداران عمده از جمله شرکت سهامی صنایع شیر ایران  برگزار شد و و صورت‌های مالی شرکت برای سال منتهی به 29 اسفند 1398 و گزارش فعالیت هیئت مدیره مورد بررسی و تصویب مجمع قرار گرفت.


تقسیم سود


در این مجمع، 13 میلیارد و 311 میلیون و 600 هزار تومان سود قابل تخصیص به سهامداران شناسایی و سود نقدی هر سهم 45 تومان تعیین شد.


حق حضور اعضا و پاداش هیات مدیره


همچنین در این جلسه مقرر شد که اعضای غیرموظف هیات مدیره بابت برگزاری حداقل یک جلسه در ماه 2 میلیون و 880 هزار تومان دریافت کنند. این رقم در سال گذشته 2.4 میلیون تومان بود.


مجمع امسال برای هیات مدیره پاداش 180 میلیون تومانی به صورت ناخالص در نظر گرفت. این رقم در سال گذشته 144 میلیون تومان بود.


انتهای پیام

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.