2020/08/15
۱۳۹۹ شنبه ۲۵ مرداد
گل گهر سود داد+نتیجه مجمع

گل گهر سود داد+نتیجه مجمع

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با نماد بورسی " کگل " روز دوشنبه 16 تیر در تهران برگزار و درمورد پاداش هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 29 اسفند 1398، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی و سایر موارد تصمیم گیری شد.

تنخواه - این مجمع با حضور سهامداران عمده از جمله شرکت مدیریت سرمایه گذاری امید، شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات و شرکت فولاد مبارکه برگزار شد و صورت‌های مالی شرکت برای سال منتهی به 29 اسفند 1398 و گزارش فعالیت هیئت مدیره مورد بررسی و تصویب مجمع قرار گرفت.


تقسیم سود


در این مجمع، 6800 میلیارد و 918 میلیون و 300 هزار تومان سود قابل تخصیص به سهامداران شناسایی و سود نقدی هر سهم 90 تومان تعیین شد.


حق حضور اعضا و پاداش هیات مدیره


طبق اعلام این شرکت، مجمع مصوب کرد که اعضای غیرموظف هیات مدیره بابت برگزاری حداقل یک جلسه در ماه 2.8 میلیون تومان دریافت کنند. این رقم در سال گذشته 2.4 میلیون تومان بود.


مجمع برای هیات مدیره پاداش 850 میلیون تومانی یه صورت ناخالص در نظر گرفت. این رقم در سال گذشته 700 میلیون تومان بود.


حق حضور اعضای کمیته حسابرسی بابت برگزاری حداقل یک جلسه درماه نیز 2.1 میلیون تومان به صورت ناخالص در نظر گرفته شد.


انتهای پیام

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.