2020/10/26
۱۳۹۹ دوشنبه ۵ آبان
برنامه ریزی برای افزایش سرعت فرآیندها در بانک ملی ایران
عضو هیات مدیره اعلام کرد:

برنامه ریزی برای افزایش سرعت فرآیندها در بانک ملی ایران

این بانک قصد دارد با هدف جلب رضایت مشتریان، سقف اختیارات ادارات امور را افزایش دهد تا سرعت فرآیندهای بانكی افزایش یابد.

تنخواه: به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر سید فرید موسوی در نشستی با مشتریان منتخب بانک که در محل اداره امور شعب غرب تهران برگزار شد با بیان این که باید قدردان حضور مشتریان بانک باشیم، اظهار کرد: چالش های مشتریان به فضای موجود کسب و‌ کار در جامعه باز می گردد و گاه برخی مقررات زائد و محدودیت ها، تولید را با مشکل مواجه می کند.

وی همچنین با اشاره به این که اکنون بار سنگین تامین نقدینگی جامعه به دوش بانك هاست، خاطرنشان کرد: باید گردش پول و جریان نقدینگی وجود داشته باشد تا حضور بانك ها معنی پیدا كند، اما اگر مشكلات موجود در سر راه بانك ها دیده نشود، در تخصیص منابع نیز سختی ها و مشكلاتی وجود خواهد داشت.

موسوی با تاکید بر اینکه در شرایط شیوه بیماری كرونا یا سایر حوادث غیرمترقبه، بانك ملی ایران وظیفه دارد حضور خود را پر رنگ تر کند، ادامه داد: با این روش، اثرگذاری بانک افزایش یافته و بخش های اقتصادی جامعه همچنان فعال خواهند ماند.

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با بیان این که بخش تولید همواره از حمایت های این بانک بهره مند خواهد ماند، اظهار کرد: این امر به همراهی دو سویه بانك و بخش صنعت دارد تا با حمایت از بخش تولید، جهش تولیدبه معنای واقعی کلمه محقق شود.

معاون شعب بانک ملی ایران نیز در این نشست با بیان این که این بانک بر اساس اعتماد مردمی شكل گرفته و برای افازیش این اعتماد بیش از پیش تلاش شود، گفت: ما باید منابع را به سمت اشتغال زایی و تولید و رونق اقتصادی سوق بدهیم.

حسن مونسان با اشاره به این که موانع بر سر راه تولید بررسی شده و تلاش هایی برای تسهیل امور در حال انجام است، خاطرنشان کرد: حداقل ٦٠ درصد مصارف بانک باید در بخش صنعت و كشاورزی هزینه شود.

او افزایش اختیارات مدیران در مناطق مختلف را در كوتاه كردن فرآیندها بسیار موثر دانست و گفت: بوروكراسی ها اداری باید كاهش یابد تا مشتریان در زمانی كوتاه تر به نتیجه مطلوب برسند.

مدیر امور شعب تهران نیز در این نشست گفت: وقتی از جهش تولید سخن می گوییم، نگاه ما توسعه اقتصادی كشور است که بانک ملی ایران در آن نقش اساسی دارد.

اصلان کریمی افزود: فعالیت های ما باید به افزایش ظرفیت واحدهای تولیدی، صنعتی و کشاورزی منتهی شود و این کار تنها با حرکت در چارچوب قوانین و مقررات ابلاغی امکان پذیر است.

در این جلسه که افشین کاظمی رئیس اداره امور شعب غرب تهران نیز در ان حضور داشت، مشتریان منتخب با بیان مطالبی به تشریح چالش ها و راهکارهای پیش رو پرداختند.

انتهای پیام

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.